☰ Menu

Dzień: 8 listopada 2017

Czy abonent może podpisać umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych wykorzystując w tym celu urządzenie elektroniczne, np. tablet?

Zgodnie z art. 56 ust. 2 prawa telekomunikacyjnego umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawiera się w formie pisemnej lub elektronicznej za pomocą formularza udostępnionego na stronie internetowej dostawcy usług. Wymóg formy read more …Continue reading Czy abonent może podpisać umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych wykorzystując w tym celu urządzenie elektroniczne, np. tablet?